Wolna Strefa

Kadra

 

Kadra klubu rodzinnego "Wolna Strefa - Orla"

  • Diana Picheta

W Klubach Wolna Strefa pracuje od marca 2015 roku. Zaczynała swoja przygodę z Wolną Strefą od klubu w Grzymałkowie, potem była wychowawcą w WS Żeromski. Ukończyła studia pedagogiczne o specjalności resocjalizacja z praca sądową oraz praca socjalna. Obecnie jest wychowawcą w klubie WS Grzymałków.

Zainteresowania: film, dobra książka, kulinaria

  • Izabela Zamojska- Gąsior

W klubie Wolna Strefa pracuje od stycznia 2017 roku. Od listopada 2017 roku prowadzi zajęcia profilaktyczne i pełni obowiązki kierownika klubu.

Ukończyła studia o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca socjalna a także kilka kursów i szkoleń m.in. Animator osób starszych, Profilaktyka zdrowego żywienia.

Praca z dziećmi to jej pasja. Interesuje ją psychologią zachowań ludzkich, prowadzi zajęcia plastyczne, lubi rękodzieło i kuchnię włoską. W wolnych chwilach animator dziecięcy na przyjęciach okolicznościowych.

 

  • Sławomir Błach


- Wychowawca w klubie / z praktyką, posiada wraz z małżonką 2 synów Aleksandra i Beniamina

- Absolwent PŚk inż.mgr budownictwa z doświadczeniem w trzech rozgłośniach radiowych, w jednym radiowęźle i kilku gazetach studenckich. Jedną sam wydał.

- Muzykant, autor, członek ZAIKSu, "tekściarz", kabareciarz.

- Ma prawo jazdy kategorii B i poczucie rytmu.
Interesuje się koszykówką NBA i praktykuje siatkówkę.

 

* Paulina Gubała

W Klubie Wolna Strefa pracuje od maja 2018 roku jako wychowawca. Absolwentka Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku filologia polska z dziennikarstwem. Ukończyła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na WŚ. Obecnie pełni obowiązki kierownika klubu WS Orla.

Zainteresowania: Literatura angielska i francuska XVIII i XIX-wieczna, arteterapia, sport.

 

 

 

 

Kontakt z kadrą oraz wszelkie informacje na temat działań w klubie rodzinnym
można uzyskać pod nr
tel. 530 235 533 lub adresem mailowym: orla@wolnastrefa.pl

Znajdziecie nas również na fb!