Wolna Strefa

Strefa Imprez

Przynajmniej raz w miesiącu w naszym klubie odbywają się rożne koncerty na które zapraszamy wszystkich chcących spędzić miło czas, słuchając muzyki w wykonaniu zaprzyjaźnionych zespołów i wokalistów.

14 lutego 2020 r. (w piątek) o godz. 18.00, odbył się w naszym klubie koncert duetu Julia Wójcicka i Piotr Zając. Duet wystąpił już kiedyś w naszej placówce pod nazwą "3po3" był wtedy triem:) Oprócz nazwy na szczęście nic się nie zmieniło: Julia śpiewa tak samo profesjonalnie a Pan Piotr gra na gitarze równie wyśmienicie. Walentynki to czas miłości dlatego o niej też śpiewano i grano.

25 pażdziernika 2019 r. odbył się koncert Mai Wojtaszek i Tomasza Grzybowskiego. Było klimatycznie i wyjątkowo. Covery w wykonaniu Mai brzmią jeszcze lepiej niż w oryginale, zwłaszcza gdy towarzyszy jej gitarowe brzmienie Tomka.

19 czerwca 2019 r. odbył się w naszym klubie recital Pani Agnieszki Kowalczyk-Krzysiek. Był on jednocześnie podsumowaniem warsztatów wokalnych, które przeprowadziła z naszą muzykalną młodzieżą. Na gitarze akompaniował Pani Agnieszce, Pan Tomasz Grzybowski.

29 marca 2019 r., o gody. 18.00 gościliśmy zespół Alicetea.

Radomska grupa grająca rock, reggae, ska, funky, powstała w 2002 r. Założycielami są Niecu, Fred, Miz, następnie dołączyli do składu Adam III i Alicja. W 2006 r. skład zasiliła sekcja dęta- Demon i Puzon. W lutym 2009 r., wokalistkę Alicję zastąpił QBA. Zespół promuje swą płytę pt. "Idylla".

Koncert w naszym klubie został entuzjastycznie przyjęty przez gości. Wokalista i basista rozdali mnóstwo autografów.

1 lutego 2019 r. o godz. 17.00, odbył się kolejny koncert wybitnej wokalistki Mai Wojtaszek i najlepszego kieleckiego pianisty Łukasza Mazura. Wymarzony duet zrobił wrażenie i przyciągnął tłumy.

16 listopada 2018 r. o godz. 18.00, zespołem który u nas zagościł był Bloody Lord.